Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu

Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu

Zrození hrdinů

Populární seriál Kouzelná Beruška a Černý kocour se poprvé představí na plátnech kin jako

celovečerní film. Přinese úplně nové dobrodružství, napětí, zábavu a hodně písniček. Především ale ukáže, jak to kdysi celé začalo, jak se z obyčejných a celkem nenápadných dětí stali superhrdinové Kouzelná Beruška a Černý kocour. Postavy do filmu namluvili stejní herci jako do seriálu.

Celovečerní film Kouzelná Beruška a Černý kocour ukáže zrození superhrdinů, kteří brání Paříž před zlem a kteří si v pěti sériích stejnojmenného seriálu získali srdce milionů diváků a fanoušků po celém světě. Nesmělou holku Marinnette, která se rozkoukává v nové škole, vyberou síly dobra jako tu pravou osobu, jež by měla mít v držení kouzelný drahokam s mocí proměnit člověka v superhrdinu Červenou Berušku. Během první mise potkává Marinnete v katedrále Notre-Dame druhého vyvoleného hrdinu Černého kocoura. Společně zneškodní oživlé a děsivé gotické sochy. Ani jeden netuší, že jsou spolužáci, a jejich hlavním úkolem bude postavit se do cesty mocnému padouchovi Lyšajovi. Každý sám je jako hrdina super, společně by ale mohli být nepřemožitelní.

Délka akce: 105 minut
Rok výroby: 2023
Datum lokální premiéry: 2. listopad 2023

KD Milovice Vás zve

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Neděle, 30. 6. - 14:00 Koupit
KD Milovice
Název: Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu
  2D Český dabing Mládeži přístupný
Cena: od 130,00 Kč
Místo: KD Milovice
Nám. 30 června
289 24 Milovice
Zobrazit na mapě

Režie: Jeremy Zag • Hrají: Zeno Robinson, Selah Victor, Cristina Valenzuela, Cassandra Lee Morris, Bryce Papenbrook, Keith Silverstein

Vstupenky lze zakoupit:

  • Online
  • Na pokladně TIC v Milovicích
  • Na pokladně KD Milovice *

* Pokladna KD Milovice je otevřena vždy hodinu před každým představením.

Vozíčkáři mají nárok na 50% slevu na vstupném. Kapacita je 8 míst v sále. Slevu nelze uplatnit při nákupu online, ale pouze fyzicky na pokladně po předložení průkazu nebo kopie průkazu. Před představením je nutné prokázat se platnou průkazkou.