TANEČNÍ PRO MLÁDEŽ 2023 / Cena za pár na 13 lekcí

TANEČNÍ PRO MLÁDEŽ 2023 / Cena za pár na 13 lekcí

Galerie

S tancem elegantněji do života

TANEČNÍ PRO MLÁDEŽ / Cena za pár na 13 lekcí

Taneční kurz obsahuje 10 běžných hodin, 2 prodloužené, 1 věneček.

První taneční lekce se uskuteční již v neděli 10. září od 17 hodin. Další pak každou následující neděli vždy od 17 hodin. Cena kurzu je 5200 Kč za pár. Zájemci musí mít tanečního partnera, proto je cena uvedena za pár.

Vyučují: Jiří Ševčík a Tereza Tomanová.

Jedna lekce trvá vždy 2 hodiny. Na první lekci se dostavte prosím s dostatečným časovým předstihem a zakoupenou "vstupenkou", která slouží jako potvrzení o zaplacení kurzu. Tanečním párům na základě potvrzení vystavíme kartičku, která se stane vstupenkou na všechny lekce.

1. lekce 10.9.

2. lekce 17.9.

3. lekce 24.9.

4. lekce 1.10.

Prodloužená 8.10.

5.lekce 15.10.

6. lekce 22.10.

7. lekce 29.10.

8. lekce 5.11.

Prodloužená 12.11.

9. lekce 19.11.

10.lekce 26.11.

Věneček 3.12.

Samostatná vstupenka pro veřejnost je za 100 Kč a k zakoupení bude na pokladně KD vždy před začátkem kurzu.

Doporučené oblečení a obuv pro pány: tmavý oblek, bílá či světlá košile (může být i jemně vzorovaná), bílé rukavičky, tmavé ponožky, motýlek a společenská obuv Doporučené oblečení a obuv pro dámy: obuv - boty na nízkém podpatku s plnou špičkou (NEdoporučujeme páskové boty na vysokém podpatku s otevřenou špičkou) oblečení - šaty, sukně a topy vhodné pro tanec (NEdoporučujeme úzké dlouhé šaty). Pro všechny pak platí zákaz vstupu v džínách nebo dokonce v teplákách. I doprovod tanečních párů by měl mít společenský oděv.

Přihlášením do jakéhokoliv kurzu stvrzujete, že jste se s našimi základními pravidly seznámili a souhlasíte s nimi. Děkujeme předem za pochopení a zároveň Vás žádáme o přečtení. Kurzovné se nevrací. Dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů udělujete přihlášením do kurzu souhlas s publikací fotografií pořízených na kurzech a na akcích taneční školy, na webových stránkách a sociálních sítích našich tanečních kurzů. Dále souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání informací o spuštění možnosti přihlášení do tanečních kurzů a o akcích pořádaných v rámci tanečních kurzů.

Totéž platí i pro účast na našich akcích typu "taneční večer", "tančírna", "Taneční ples", "taneční kurzy". Ve zcela výjimečných případech si vyhrazujeme právo změnit rozvrh, resp. lekci posunout (jedná se o opravdu výjimečné případy typu: nemoc lektorů, výpadek proudu, výpadek topení apod.). V tomto případě samozřejmě o Vaši lekci nepřijdete, jen se Váš kurz o 1 týden prodlouží. V případě znemožnění otevření kurzu z důvodu nařízení vlády si vyhrazujeme právo kurz otevřít (v kurzu) pokračovat v nejbližší možné době po znovu umožnění. Platby za tyto neotevřené kurzy není možné vracet. Fotografování a pořizování audio a videozáznamů je na našich lekcích v průběhu výuky přísně zakázáno.

Na našich kurzech platí PŘÍSNÝ ZÁKAZ VSTUPU OSOBÁM NEMOCNÝM – RÝMA, KAŠEL, TEPLOTA, NEŠTOVICE, ŽALUDEČNÍ NEVOLNOSTI, ... apod. Pokud se nemůžete některé (některých) lekcí z jakýchkoliv důvodů zúčastnit, není možné Vám tyto lekce nahradit ani navracet kurzovné. Za lekce, kterých se z jakýchkoliv důvodů nezúčastníte, kurzovné nevracíme. Pořadatel si vyhrazuje právo odepřít vstup nebo vyvést každou osobu, která je pod vlivem alkoholu, omamných a jiných psychotropních látek. Dále osobu, která nevyhoví předpisům, tj. návštěvnímu řádu a jiným právním předpisům, dále pokynům pořadatele nebo jejíž chování shledá nepřístojným. Pořadatel si vyhrazuje právo vpustit do sálu pouze vhodně oblečenou osobu (čisté, společenské oblečení).

Délka akce: 60 minut
Datum lokální premiéry: 10. září 2023

Informace o akci a jejím konání

Vstupenky lze zakoupit:

  • Online
  • Na pokladně TIC v Milovicích
  • Na pokladně KD Milovice *

* Pokladna KD Milovice je otevřena vždy hodinu před každým představením.

Vozíčkáři mají nárok na 50% slevu na vstupném. Kapacita je 8 míst v sále. Slevu nelze uplatnit při nákupu online, ale pouze fyzicky na pokladně po předložení průkazu nebo kopie průkazu. Před představením je nutné prokázat se platnou průkazkou.